طراحی بنرهای متحرک تبلیغاتی یک روش برای انتقال پیام های تبلیغاتی است که پیام را به شیوه ای جذاب به مخاطب انتقال می دهد. اگر میخواهید به کسب و کارتان رونق ببخشید و برند خود را در معرض دید هزاران کاربر قرار دهید، یکی از بهترین و مؤثرترین راه ها برای ارائه محصول و خدمات شما، طراحی بنرهای متحرک یا همان گیف (Gif) است.

بنر متحرک

به طور کلی بنرها تصاویر گرافیکی با اندازه ها و ابعاد مختلف هستند که در طراحی وب سایت کاربرد فراوان دارند. در طراحی بنرهای متحرک از تصاویر متحرک بی صدا که با متن تلفیق شده اند استفاده می شود که حامل یک پیام تبلیغاتی نیز هستند.

امروزه استفاده از بنرهای تبلیغاتی در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی در حال رشد بسیار چشم گیری می باشد. این نوع تبلیغات در تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان بالفعل تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین دلیل، صاحبان کسب و کار برای معرفی کالا و خدمات خود و برند سازی به طراحی بنرهای تبلیغاتی روی می آورند. به طور کلی از بنرهای تبلیغاتی می توانید در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام یا اینستاگرام، یا در سایت های مختلف که پذیرش آگهی دارند، برای معرفی کسب و کار خود استفاده کنید.

بنر متحرک

امروزه طراحان و شرکت های تبلیغاتی به این نتیجه رسیده اند که بنرهای متحرک جذابیت بیشتری برای کاربران دارند. طراحی بنرهای متحرک با قرار دادن چند تصویر ثابت در کنار هم، ایجاد می شود. طراحی این  بنرها مانند ساخت یک فیلم کوتاه است که به وسیله نرم افزار های مختلفی ساخته می شوند و در طراحی وب سایت مورد استفاده قرار می گیرند. اکثر بنرهای متحرک با فرمت معروف و محبوب gif تهیه می شوند. به دلیل این که این فرمت مقرون به صرفه است و ساخت آن راحت است در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف به وفور یافت می شود.

طراحی بنر مترک سایت پشتیبانی سایت

با توجه به آن چه در این مطلب گفته شد، برای انتخاب طراحی بنرهای متحرک جهت تبلیغ و معرفی کسب و کار در سایت‌های تبلیغاتی یا شخصی، دلایل بسیار زیادی وجود دارد. از مزایای بنرهای پویا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش یافتن بازدید از سایت شما
  • کسب درآمد توسط بنرهای تبلیغاتی
  • ایجاد محبوبیت برند
  • افزایش فروش محصولات
  • اثر گذاری به اندازه فایل ویدوئی
  • حجم کم تر نسبت به فایل ویدوئی
فهرست
Open chat