قرارداد حاضر با تابعیت از کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران  از تاریخ دریافت ایمیل و تایید فعالسازی حساب کاربری سایت طراحان پلاس از سوی کاربر (مالک مشخصات ثبت شده در سایت طراحان پلاس) به رسمیت قانونی خواهد رسید. قرارداد حاضر متضمن کلیه توافقات طرفین بوده و توافقات و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی، در ارتباط با موضوع این قرارداد از تاریخ انعقاد، فاقد هرگونه اثر خواهد بود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های طراحان پلاس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های طراحان پلاس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر آن از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

در این بخش واژه هایی که در متن قوانین مورد استفاده قرار گرفته اند تعریف شده اند

سایت: سایت طراحان پلاس به آدرس www.tarahanplus.com

کاربر: هر فردی که از طریق اینترنت وارد سایت طراحان پلاس شود.

عضو:کاربری که به عضویت سایت درآمده باشد.

مشتری: کاربر و یا عضوی که از سایت خرید نماید.

سفارش:خدماتی که مشتری خرید مینماید

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

وب سایت طراحان پلاس به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. طراحان پلاس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. لازم به ذکر است افزودن خدمات به سبد خرید به معنی رزرو خدمات نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش تومانی خدمات موجود در سایت طراحان پلاس، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای طراحان پلاس محفوظ است. در این شرایط طراحان پلاس وجوه دریافتی را نهایتا طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت طراحان پلاس می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

ارسال خدمات از طریق پیامک و یا ایمیل برای مشتری انجام می‌شود.

هزینه ارسال اطلاعات و خدمات اگر به صورت آنلاین باشد رایگان است در غیر این صورت هزینه ارسال مطابق قوانین و شرایط حمل نقل محاسبه خواهد شد.

خدمات فرم های آنلاین به صورت لحظه ای انجام می شود. پس از ثبت نام و تکمیل سفارش فرم آنلاین ساخته شده و در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. برای دیگر خدمات مانند طراحی سایت و طراحی لوگو زمان مطابق مواردی که در زمان ثبت سفارش ذکر شده است در نظر گرفته خواهد شد.

روش‌های پرداخت در طراحان پلاس به شرح زیر می باشد

۱- پرداخت آنلاین: مشتری می‌تواند از طریق درگاه پرداخت تعبیه شده در سایت اقدام به پرداخت وجه مربوط به سفارش خود نماید.

2- کارت به کارت: مشتری می‌تواند با پرداخت مبلغ سفارش به شماره کارت 6104337949563629 به نام رضا مویدفر نزد بانک ملت اقدام نماید.

بازگشت وجه در صورتی امکان پذیر است که سرویس خریداری شده قابل استفاده نباشد و یا خدمات آنگونه که در سایت اعلام شده است ارائه نشود.

هدف از طراحی فرم سلامتی آنلاین، افزایش کیفیت سلامتی و زندگی افراد  جامعه می‌باشد لذا در صورتی که تخلفی مشاهده و یا گزارش شود بررسی‌های لازم انجام خواهد شد. رعایت کردن موارد زیر توسط شخصی که لینک را تهیه می‌کند الزامی است:

1- مشاوره سلامتی به افراد پیر و سالخورده ممنوع می‌باشد.
2- مشاوره دادن به بیماری‌های خاص و صعب العلاج ممنوع می‌باشد.
3- مشاوره صحیح و رضایت افرادی که فرم سلامتی را پر می‌نمایند الویت مهم و اصلی می‌باشد.
4- در صورت عدم رضایت مشتری از نحوه مشاوره و یا محصولات، دارنده لینک موظف است مورد به وجود آمده را رفع کند و رضایت مشتری را جلب کند.
5- در صورتی که نارضایی از سمت مشتریان شما به ما گزارش شود بررسی‌های لازم صورت می‌گیرد و مطابق قوانین برخورد می‌شود.
6- هر لینک برای یک نفر قابل استفاده می‌باشد و سیستم به صورت اتوماتیک اکانت افرادی که از یک لینک به صورت چند نفری استفاده میکنند را می‌بندد.

در صورتی که دارنده لینک موارد مربوطه را رعایت نفرماید فرم شخص مورد نظر به مدت 48ساعت غیر فعال شده و به وی اخطار داده می‌شود که مورد پیش آمده را حل کند. در صورت تکرار مجدد اشتباه لینک به مدت 72 ساعت غیر فعال خواهد شد و نیاز به تعهد کتبی برای باز شدن لینک شخص می باشد و در صورتی که برای بار سوم این اتفاق بیفتد لینک به صورت کامل بسته می‌شود و شخص حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

مد نظر داشته باشید لینک درخواستی شما با نام شما ساخته شده و ارسال می‌شود. ما همواره در حال توسعه خدمات فرم آنلاین و افزودن ویژگی‌هایی به آن هستیم. شما اذعان و موافقت می‌کنید که بدون اطلاع شما، ممکن است ظاهر و ماهیت سرویس و یا ویژگی‌هایی که برای هر نوع حساب کاربری وجود دارد، تغییراتی داشته باشد.