لندینگ پیج چیست؟

اگر قرار باشه تمام تلاش های بازاریابی شما در یک نقطه به نتیجه برسد اون نقطه اسمش لندینگ پیج یا صفحه فرود است. صفحه فرود چیه و با سایر صفحات وب سایت چه تفاوتی دارد؟
همه صفحات سایت لندینگ پیج نیستند، فرض کنید برای یک دسته بندی از محصولاتتون داخل سایت یا پیج اینستاگرام، تبلیغات انجام داده اید، بعد از تبلیغ تعداد زیادی از مخاطبین به سمت سایت یا پیج اینستاگرام شما سرازیر میشن، اما اینجا تازه باید بگردن و محصول مورد نظرشون رو پیدا کنند، که معمولا داخل سایت یا پیج گم میشند و صفحه شما را ترک میکنند که به این منظور شما تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست میدهید. پس هدایت کاربر پس از تبلیغ به سمت صفحه اصلی سایت و یا پیج کامل، اصلا کار درستی نیست.
لندینگ پیج یک هدف روشن و شفاف داره که ما کاربر را به اون صفحه هدایت میکنیم. مثلا ما نیاز داریم داخل یک لندینگ یک موضوع را با توضیحات تکمیلی داخل همون صفحه قرار بدیم، البته موضوع هر لندینگ میتونه مختلف باشه که مطابق نیاز باید طراحی بشه. مثلا لندینگ مخصوص درمان ریزش مو، لندینگ مخصوص لاغری، لندینگ مخصوص فرم آنلاین و … .  مهمترین اصل لندینگ اینه که فقط باید یک هدف را دنبال کند، مثلا اگر قرار که کاربر فرمی رو پر کنه، باید فرم رو بهش نشون بدیم و بقیه اجزای اون صفحه به نرخ تبدیل بیشتر کمک کند. اگر اهداف 2 تا باشه باعث میشه نرخ تبدیل هر دو به شدت پایین بیاد.

ما در طراحان پلاس آماده ایم تا لندینگ مورد نظر شما را طراحی کنیم و کمک کنیم تا این روند را به خوبی انجام دهید. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا راهنمایی با ما در ارتباط باشید.