پشتیبانی سایت

وب ‌سایت شما به عنوان مرجع آنلاین کسب و کار، نقش بسیار مهمی در ارتقای کسب و کار شما ایفا میکند. بنابراین، پشتیبانی مناسب از وب ‌سایت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. بدین معنا که هرچقدر مدت زمان بروزرسانی سایت شما کمتر باشد میتوانید سایتی بهینه تر و پرسرعت تر داشته باشید و تحربه کاربری خود را بهبود بخشید.
پس اگر شما نیز صاحب یه وب سایت هستید و نیاز به پشتیبانی برای مراقبت از سایت خود دارید، میتوانید از تیم تخصصی ما کمک بخواهید.

لیست خدمات پشتیبانی

تیم پشتیبانی ما قادر به رفع مشکلات فنی و امنیتی وب‌ سایت شما می ‌باشد. پشتیبانی فنی شامل شناسایی و رفع هرگونه آسیب‌ پذیری، حفاظت از وب ‌سایت در برابر حملات مخرب، پشتیبانی از بروزرسانی‌های امنیتی و ارائه راه‌حل‌های فنی برای بهبود امنیت وب ‌سایت شما می‌شود. تیم ما با توانایی فنی و تجربه لازم، می‌تواند به شما کمک کند تا از نظر فنی و امنیتی بهترین وضعیت را برای وب‌سایت خود داشته باشید.

تیم پشتیبانی ما قادر به رفع مشکلات فنی و امنیتی وب‌ سایت شما می ‌باشد. تیم پشتیبانی ما به طور منظم از وب سایت شما بک آپ تهیه میکنند. عملیات بک‌آپ گیری منظم می‌تواند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه مهم برای حفاظت از اطلاعات و داده‌های وب‌ سایت شما و جلوگیری از خرابی‌های ناخواسته انجام شود. این اقدام به شما این اطمینان را میدهد که حتی در صورت وقوع خطاهای غیرمنتظره، داده‌های مهم وب‌ سایت خود را حفظ کنید.

تمام بخش های سایت از جمله قالب، پلاگین ها، اطلاعات مورد نیاز و… توسط تیم پشتیبانی به صورت دوره ای بروزرسانی میشوند.

تیم پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته فعال بوده و مشتریان میتوانند در هر ساعت از شبانه روز با این تیم تماس بگیرند.

تیم پشتیبانی ما علاوه بر ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری، قادر به افزودن قابلیت‌ های جدید به وب‌ سایت شما نیز می‌باشد. این امر می‌تواند شامل اضافه کردن امکانات جدید، بهبود و راه‌اندازی قابلیت‌های اختصاصی و همچنین بروزرسانی‌های مورد نیاز باشد.

تیم پشتیبانی ما موارد مربوط به سرعت سایت را نیز بررسی خواهد نمود. این نوع از پشتیبانی شامل بهینه‌ سازی تصاویر، بهینه‌ سازی کد، بهینه‌ سازی پایگاه داده و… می‌باشد. تیم ما می‌تواند به شما کمک کند تا سرعت وب سایت شما به وضعیت مطلوب برسد و تجربه کاربری بهتری برای بازدید کنندگان فراهم شود.

تعرفه پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

مه لایت
$ 39
99
ماهانه
 • تهیه دوره ای نسخه پشتیبان از سایت
 • آپدیت سایت , ماژول ها و افزونه ها
 • بررسی و رفع باگ فنی
 • پیگیری مشکلات احتمالی و رفع آنها

پشتیبانی اختصاصی

مه پرمیوم
$ 39
99
ماهانه
 • تمام امکانات پشتیبانی لایت پلاس
 • مشاوره تخصصی توسعه کسب و کار
 • ارائه راهکار های افزایش فروش و بازدید
 • گزارش کاربردی سرچ کنسول
محبوب

پشتیبانی ویژه

مه لایت پلاس
$ 39
99
ماهانه
 • تمام امکانات پشتیبانی لایت
 • بهبود سئو تکنیکال سایت
 • بررسی کیفیت محتوای قبلی سایت
 • ویرایش محتوای قبلی سایت

درخواست خدمات پشتیبانی

اگر میخواهید خدمات پشتیبانی را به طور اختصاصی دریافت نمایید، بهتر است فرم زیر را پر نموده و موارد مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا در کمترین زمان کارشناسان بخش پشتیبانی با شما تماس بگیرند.

مراحل پشتیبانی سایت در طراحان پلاس

 • تحلیل: در این مرحله، تیم پشتیبانی وب ‌سایت شما را مورد بررسی قرار داده و نیازها و مشکلات موجود را تحلیل می ‌کند. 
 • برنامه‌ریزی: پس از تحلیل، یک برنامه ‌ریزی برای پشتیبانی و بهبود وب‌سایت شما انجام می‌شود که شامل زمانبندی و اقدامات مورد نیاز می‌باشد. 
 • اجرا: در این مرحله، اقدامات مورد نیاز برای بهبود و پشتیبانی از وب‌سایت انجام می‌شود، از جمله اپدیت‌ها، بهینه‌سازی‌ها، رفع مشکلات فنی و…  
 • مانیتورینگ و ارزیابی: پس از اجرای اقدامات، وب ‌سایت مورد نظر مانیتور شده و ارزیابی می‌شود تا اطمینان حاصل شود که همه چیز به درستی عمل کرده است. 
 • گزارش‌دهی: در نهایت، گزارشی از اقدامات انجام شده و وضعیت فعلی وب‌ سایت ارائه می‌شود تا شما بتوانید از وضعیت پشتیبانی و بهبود وب‌سایت خود آگاه شوید. 

اهمیت پشتیبانی وبسایت

بدون شک، پشتیبانی سایت یکی از مهم ترین اقدامات برای موفقیت یک وب‌ سایت است. این امر به چندین دلیل اهمیت دارد. اولین دلیل این است که، پشتیبانی سایت باعث میشود سایت همیشه در بهترین حالت خود قرار داشته باشد و در صورت بروز مشکل، آن مشکل در کمترین زمان حل میشود و دیگر نیازی نیست با یک فرد جهت حل مشکلات تماس گرفته شود. 

دومین دلیل این است که، پشتیبانی مناسب می‌تواند به بهبود تجربه کاربری کمک کند. زیرا تمام موارد مربوط به سایت مرتبا بررسی میشوند و کاربران میتوانند بدون هیچ مشکلی از تمامی امکانات سایت استفاده نمایند.  

سومین دلیل این است که، پشتیبان سایت تمامی مشکلات فنی را سریعاً برطرف نموده و مانع از دست رفتن اطلاعات مهم میشود. در صورت بروز مشکلات فنی یا حملات سایبری، وجود یک تیم پشتیبانی موثر می‌تواند به سرعت مشکلات را رفع کرده و از خطرات احتمالی جلوگیری کند. 

بنابراین، پشتیبانی سایت نقش بسیار مهمی در افزایش اعتماد کاربران، بهبود تجربه کاربری و حفظ امنیت وب‌سایت دارد و از اهمیت بسزایی برخوردار است. 

سوالات متداول قبل از درخواست پشتیبانی سایت

پشتیبانی فنی شامل چه مواردی می باشد؟
پشتیبان سایت معمولاً مشکلات فنی مختلفی را از جمله مشکلات اتصال و سرعت، خطاهای نرم افزاری، خطاهای سرور، آسیب های امنیتی، مشکلات مربوط به نصب و پیکربندی، اشکالات مرتبط با نمایش و تجربه کاربری برطرف میکند.


چه راه های ارتباطی برای تماس با تیم پشتیبانی وجود دارد؟
شما از طریق چت آنلاین، ایمیل، تماس تلفنی، فرم تماس و شبکه های اجتماعی میتوانید با کارشناسان بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

هزینه پشتیبانی سایت چقدر می باشد؟
هزینه پشتیبانی سایت توسط سایت ما، به صورت سالانه می باشد. اگر سایت شما توسط شرکت ما طراحی نشده باشد، می‌توانید هر یک از پکیج‌های پشتیبانی سایت را انتخاب کرده و با خیال آسوده تمام امور پشتیبانی را به ما بسپارید. دومین دلیل این است که، پشتیبانی مناسب می‌تواند به بهبود تجربه کاربری کمک کند. زیرا تمام موارد مربوط به سایت مرتبا بررسی میشوند و کاربران میتوانند بدون هیچ مشکلی از تمامی امکانات سایت استفاده نمایند.  سومین دلیل این است که، پشتیبان سایت تمامی مشکلات فنی را سریعاً برطرف نموده و مانع از دست رفتن اطلاعات مهم میشود. در صورت بروز مشکلات فنی یا حملات سایبری، وجود یک تیم پشتیبانی موثر می‌تواند به سرعت مشکلات را رفع کرده و از خطرات احتمالی جلوگیری کند.

بنابراین، پشتیبانی سایت نقش بسیار مهمی در افزایش اعتماد کاربران، بهبود تجربه کاربری و حفظ امنیت وب‌سایت دارد و از اهمیت بسزایی برخوردار است.