طراحی بروشور

طراحی  بروشور یکی از مؤثرترین و اصولی ترین راه های نمایش خدمات و محصولات است و قطعا زمینه ساز موفقیت شما در برندسازی و جذب مشتریان خواهد بود. بروشور حرفه ای، نه تنها به معرفی محصولات و خدمات شما می پردازد، بلکه هویت بصری برند را نیز شکل می دهد. این ابزارهای تبلیغاتی، زمینه را برای ایجاد ارتباط عاطفی مشتریان با برند شما فراهم می آورند و در نتیجه، افزایش اعتماد و وفاداری مشتریان را به دنبال خواهند داشت. اما تمامی این موارد زمانی اتفاق می افتد که طراحی بروشور به صورت حرفه ای و منحصر به فرد انجام شود و این امر با مجموعه ما تحقق می یابد.

تیم با تجربه ما در این حوزه، می تواند با ارائه طرح های خلاقانه و متمایز، شما را در میان رقبای متعدد برجسته کند.

نمونه کار طراحی  بروشور

چرا در کسب و کار خود به بروشور نیاز دارید؟

  • ارائه اطلاعات: بروشورها به شما اجازه می‌دهند تا اطلاعات مهمی درباره کسب و کار، محصولات یا خدمات خود به مخاطبان ارائه دهید.
  • تبلیغات و بازاریابی: طراحی بروشورها به شما کمک میکنند تا محصولات و خدمات خود را در قالب تصاویر و متون جذاب تبلیغ کنید.
  • افزایش شناخت برند: بروشورهایی که به صورت حرفه ای طراحی میشوند به شدت به افزایش شناخت برند کمک میکنند و باعث تقویت تصویر ذهنی در مورد کسب و کار شما می‌شوند.
  • برقراری ارتباط مستقیم: بروشورها به شما این امکان را می‌دهند که به صورت مستقیم با مخاطبان ارتباط برقرار کنید و اطلاعات مهمی را به آن‌ها ارائه دهید
  • افزایش فروش: با طراحی بروشورهای جذاب و موثر، می‌توانید به بهبود فروش محصولات و خدمات خود بپردازید و مخاطبان را به برای خرید ترغیب نمایید.
 

چرا طراحی بروشور با طراحان پلاس؟

طراحی خلاقانه و متمایز

طراحان ما با استفاده از رویکردهای نوآورانه، بروشورهایی خلق می‌کنند که از لحاظ بصری جذاب و به ‌یادماندنی باشند و همین موضوع شما را از سایر رقبای خود متمایز میکند.

همسویی با برند

طراحان ما با درک کامل از هویت و ارزش‌های برند شما، بروشورهایی خلق می‌کنند که به‌ طور کامل با برند شما همخوانی دارند و پیام شما را به مخاطبان منتقل می‌کنند.

تغییر طرح

در مجموعه ما اصلاحات بدون محدودیت انجام میشوند. بدین معنا که پس از طراحی امکان اصلاح و تغییر بدون هیچگونه محدودیتی وجود دارد.

قیمت مناسب

تمام طراحی هایی که توسط مجموعه ما انجام میشوند مقرون به صرفه و اقتصادی هستند.

تحویل به موقع

از آنجایی که تعهد و زمانبندی بسیار برای ما اهمیت دارد، تمام طراحی ها در زمان مقرر تحویل داده خواهند شد.

ارتباط مستقیم با طراح

شما پس از ثبت سفارش خود، به طور مستقیم با طراح خود ارتباط برقرار میکنید تا در جریان تمام جزئیات قرار بگیرید.

مراحل طراحی بروشور

طراحی بروشور از چند مرحله اساسی تشکیل شده است که هرکدام نقش مهمی در ایجاد یک ابزار بازاریابی موثر دارند. این مراحل عبارت اند از:

  • تعریف بخش های ضروری: قبل از سفارش بروشور باید در ابتدا  بخش‌های اصلی مرتبط با کسب و کار، محصول یا خدمات توسط شما مشخص شود تا طراح بتواند از آنها در بخش های مختلف استفاده کند.
  • ارائه مستندات: در مرحله بعد شما باید اطلاعات و تصاویر موردنظر کسب و کار خود را جمع آوری نموده تا پس از ثبت سفارش به طراح تحویل دهید.
  • مشاوره: سپس باید در مورد هزینه ها، زمانبندی و سایر نیازهای خود با مشاوران و طراح مجموعه صحبت نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.
  • طراحی بروشور: پس از اتمام مراحل قبل، طراحی انجام خواهد شد و برای بررسی  و تایید نهایی طرح به شما نشان داده میشود.
  • تایید نهایی: در مرحله آخر نیز طرح توسط شما به طور کامل بررسی شده و در صورت نیاز اصلاحاتی برروی آن انجام خواهد شد. 
 

خدمات طراحی بروشور طراحان پلاس

تیم ما به طراحی انواع بروشور میپردازد که محبوب ترین طرح ها میتوان به موارد زیر اشاره نمود. 

طراحی بروشور دروازه ای

(Gate Fold Brochure)

دیزاین بروشور دو لت

(Half_Flod | Bi_Brochure)

ساخت بروشور آکاردئونی

(Accordion Fold Brochure)

دیزاین بروشور زیگزاگی

(Z_Flod Brochure)

ساخت دفترک تای فرانسوی

(French Flod Brochure)

طراحی بروشور دوبل موازی

(Double Parallel Flod Brochure)

ثبت سفارش

سوالات متداول طراحی بروشور

بله، در صورتی که طراحی بروشور با سلیقه یا نیازهای ما سازگار نباشد، میتوانید تغییرات موردنظر خود را به طراح ارائه دهید. هیچ محدودیتی در طراحی های ما وجود ندارد و هدف اصلی ما این است که بروشور با سلیقه و نیازهای شما هماهنگ باشد .

در طراحی بروشور حوزه کاری اهمیت چندانی ندارد و طراحی تنها به نیاز و سلایق شما بستگی دارد. اما اگر این موضوع برای شما اهمیت بالایی دارد میتوانید نمونه های موردنظر خود را جستجو نموده و آن را به طراحان ما نشان دهید تا با توجه به نمونه ارائه شده طراحی انجام شود. حتی میتوانید با کارشناسان پشتیبانی ما در ارتباط باشید تا نمونه هایی از کار طراحان را برای شما ارسال کنند.

بله، ما میتوانیم طراحی شما را با اولویت بالاتری انجام دهیم. اما هزینه انجام آن کمی بالاتر از سایر طراحی ها خواهد بود.

بله، اگر شما به فایل لایه باز پروژه خود نیز نیاز داشته باشید، طراحان ما، فایل را در اختیار شما قرار خواهند داد.

تمام مراحل از جمله مشاوره، تحلیل و بررسی، طراحی و تایید نهایی حدود یک هفته زمان میبرد.

هزینه طراحی بروشور به عوامل متعددی از جمله نوع طراحی، ابعاد، تعداد صفحات و سایر جزئیات بستگی دارد. اما شما میتوانید قبل از ثبت سفارش، هزینه طراحی را از طریق تیم پشتیبانی استعلام بگیرید.