سئو سایت

انجام خدمات سئو سایت

تیم حرفه ای سئو طراحان پلاس، با بیش از 5 سال سابقه درخشان، در خدمت شماست تا با استفاده از روش ‌های مدرن و بروز، رتبه سایت شما در موتور جستجوی گوگل را بهبود بخشد. در واقع هدف ما افزایش ترافیک ارگانیک و بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجو است و این کار را با یک تحلیل کامل و دقیق و ارائه راهکارهای مناسب و سفارشی انجام میدهیم. پس اگر به بهبود سئو سایت خود علاقه دارید، همین حالا فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید.

انجام خدمات سئو سایت

تیم حرفه ای سئو طراحان پلاس، با بیش از 5 سال سابقه درخشان، در خدمت شماست تا با استفاده از روش ‌های مدرن و بروز، رتبه سایت شما در موتور جستجوی گوگل را بهبود بخشد. در واقع هدف ما افزایش ترافیک ارگانیک و بهبود رتبه سایت شما در نتایج جستجو است و این کار را با یک تحلیل کامل و دقیق و ارائه راهکارهای مناسب و سفارشی انجام میدهیم. پس اگر به بهبود سئو سایت خود علاقه دارید، همین حالا فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید.

سئو سایت 3

خدمات سئو سایت طراحان پلاس

مشاوره

سئو

یکی از خدمات تیم ما، مشاوره سئو است. در جلسات مشاوره، وبسایت شما توسط کارشناسان ما به طور کامل تحلیل شده و نقاط قوت و ضعف آن مورد بررسی قرار می‌گیرد. سپس روش‌ های بهبود و بهینه ‌سازی سایت به شما گزارش داده می ‌شود.

آنالیز

 سئو سایت

پس از مشاوره، جلسات آنالیز سئو برگزار خواهد شد که در این جلسات سایت شما از لحاظ سئو داخلی On Page، سئو خارجی، سئو فنی، محتوا و لینک سازی مورد بررسی قرار میگیرد تا مواردی که نیاز به اصلاح دارند در مراحل بعدی برطرف شوند.

کیورد

ریسرچ

یکی از اقدامات اساسی و حیاتی در فرآیند سئو، کیورد ریسرچ است که این کار با بهترین ابزارها توسط تیم ما انجام میشود. به این صورت که کارشناسان ما کلمات کلیدی مرتبط با سایت شما را شناسایی کرده و استراتژی مناسبی برای حضور در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل ایجاد میکنند.

تحلیل

رقبا

پس از تحقیق کلمات کلیدی مرحله آنالیز رقبا آغاز میشود.، اعضای تیم ما به بررسی و تحلیل عوامل مهمی مانند استراتژی کیورد، سئو داخلی و خارجی، محتوا و لینک‌سازی رقبا می‌پردازند تا بتوانند راهکارهایی برای برتری نسبت به رقبا ارائه دهند.

پیاده سازی

استراتژی سئو

پیاده‌ سازی استراتژی سئو از مراحل مهم و حیاتی در فرآیند بهینه‌ سازی وبسایت است که شامل بهینه ‌سازی محتوا، بهبود سرعت بارگذاری صفحات و به طور کلی رفع بسیاری از مشکلات سایت خواهد بود.

تولید

محتوا

در مرحله بعد باید جهت تولید محتوا یونیک اقدام شود. زیرا تولید محتوا سئو شده و مفید بسیار در روند بهبود رتبه سایت موثر خواهد بود.این کار نیز میتواند توسط تیم تولید محتوا مجموعه ما به بهترین شکل صورت پذیرد.

لینک

سازی

در گام های نهایی سئو، فعالیت ‌هایی مانند لینک‌ سازی خارجی، راه‌اندازی و مدیریت شبکه ‌های اجتماعی با تمرکز بر محتوا و تهیه بک‌ لینک ‌های مناسب انجام خواهد شد که این فرآیند بسیار در بهبود رتبه سایت تاثیرگذار است.

بررسی های

نهایی

در انتها نیز تمام موارد تخصصی و مهم در خصوص سئو سایت توسط سئوکاران حرفه ای طراحان پلاس اعمال شده تا سایت شما بتواند رتبه خوبی کسب نماید و در صفحه اول گوگل دیده شود.

مشتریانی که تا به امروز به ما اعتماد کردند

چرا سئو سایت؟

همانطور که گفته شد سئو یا بهینه‌سازی موتورهای جستجو، مجموعه‌ای از روش‌ها و استراتژی‌هایی است که بطور کلی به بهبود رتبه و نمایش سایت شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل کمک می‌کند و به دلیل برطرف شدن مشکلات سایت، بالا رفتن نرخ تبدیل، ارگانیک بودن، هدفمندی، اثرات طولانی مدت، بهبود 100% رتبه سایت و… از سایر روش ها معتبر تر است. 

نتایج خدمات سئو و بهینه سازی سایت

تیم طراحان پلاس، با داشتن علم و تجربه کافی در حوزه خدمات سئو و بهره‌بردن از متخصصان باتجربه توانسته به بهینه ‌سازی بیش از 200 وب ‌سایت کمک کند.

  1. سایت اول : رتبه 1
  2. سایت دوم رتبه 3
  3. سایت سوم رتبه 6

بسته ها و نرخ خدمات سئو

Standard

شروع قیمت از
20 میلیون تومان
  • مناسب برای کسب و کارهای کوچک

Pro

شروع قیمت از
35 میلیون تومان
  • مناسب شرکت های بزرگ

Pro plus

شروع قیمت از
تماس بگیرید
  • مناسب برای برندها

این قیمت ها تقریبی هستند و براساس حوزه کاری مشتریان و نوع کلمه کلیدی متفاوت خواهند بود. بنابراین اگر قصد دارید اطلاعات دقیق تری در مورد هزینه های سئو سایت خود به دست آورید حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید.

ویژگی های خدمات سئو سایت حرفه ای طراحان پلاس

  • تضمین بهبود رتبه
  • مشاوره رایگان در تمام مراحل پروژه
  • تیم با تجربه و متخصص
  • تلاش برای رشد و افزایش سود مشتری
سئو سایت 1
مزایای استفاده از خدمات سئو

مزایای استفاده از خدمات سئو سایت:

 

1.افزایش ترافیک و فروش سایت: با بهینه‌سازی سایت و افزایش رتبه در موتورهای جستجو، تعداد بازدیدها و فروش ‌های سایت شما افزایش می‌یابد.
2.بهبود رتبه شما در گوگل: با بهینه ‌سازی محتوا، ساختار و لینک‌ های سایت، رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل بهبود می‌یابد.
3.بهبود ساختار داخلی و خارجی سایت: بهینه ‌سازی ساختار صفحات و لینک‌ های داخلی و خارجی سایت، به کاربران کمک می‌کند تا به راحتی به محتوای مورد نظر سایت شما دسترسی پیدا کنند.
4.حضور سایت شما در صفحه اول گوگل: با بهبود رتبه و بهینه ‌سازی محتوا، سایت شما در نتایج جستجوی گوگل به صفحه اول منتقل می‌شود و افزایش ترافیک و شناخت برند شما را تضمین می‌کند.
5.آنالیز و گزارش دهی از روند رو به رشد سایت: مانیتورینگ و تجزیه و تحلیل داده‌ها توسط سئوکاران به شما کمک میکند تا درک بهتری از روند رشد سایت خود داشته باشید.

درخواست مشاوره سئو

درخواست مشاوره

برای ثبت سفارش و یا نیاز به مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

سوالات متداول بخش سئو

سوالات پر تکرار خدمات سئو

فرایند سئو سایت برای بهبود رتبه و نمایش شامل تحلیل و بررسی وضعیت فعلی سایت، تحلیل رقبا و کلیدواژه‌ها، بهینه‌ سازی محتوا، بهینه‌ سازی فنی، ایجاد و مدیریت لینک‌ها، مانیتورینگ و بروزرسانی می باشد.

مدت زمان نتیجه گیری پس از انجام فعالیت‌ های سئو بستگی به اقدامات انجام شده، وضعیت اولیه سایت، رقبا، صنعت و کلیدواژه‌ها دارد. اما به طور کلی، نتایج قابل ملاحظه از فعالیت‌ های سئو ممکن است بین ۶ تا ۱۲ ماه طول بکشد و در برخی موارد نتایج مثبت در مدت زمان کوتاهتر نیز قابل مشاهده هستند، به ویژه اگر تغییرات اساسی و بهبود‌ های مهمی در سایت اعمال شود.

در اغلب موارد بله. قرار گرفتن در رتبه اول تا سوم می‌تواند منجر به افزایش ترافیک و فروش آنلاین شما شود. زیرا بیشتر کاربران وقتی جستجویی را در گوگل انجام می‌دهند، به طور عمده به نتایج نشان داده شده در صفحه اول توجه می‌کنند و بیشترین کلیک‌ های آن برروی لینک های اول خواهد بود.

هزینه‌ های بهینه‌ سازی سایت (سئو) به عواملی مانند کلمات کلیدی، سختی کلمات، میزان رقابت در حوزه مورد نظر، محتوا، وضعیت فنی سایت و قدمت دامنه بستگی دارد. بنابراین اگر سایت در وضعیت مناسبی قرار نداشته باشد و میزان سختی کلمه نیز بالا باشد، هزینه خدمات سئو نیز بیشتر است. اما اگر سایت شما دارای ساختار مناسب و محتوای مطلوب باشد، احتمال موفقیت بیشتری وجود دارد و به مراتب هزینه های کمتری را شامل میشود.

بله، بهینه‌سازی سرعت سایت یکی از عوامل مهم در بهبود رتبه ‌بندی سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل است. با بهینه ‌سازی سرعت سایت، سرعت بارگذاری صفحات وب افزایش می‌یابد که این کار باعث بهبود تجربه کاربری و افزایش ترافیک وب‌ سایت شما خواهد شد.

خدمات تخصصی سئو برای اغلب وب سایت ها از جمله، فروشگاه‌ های آنلاین، سایت های آموزشی، مجلات زیبایی، وب‌ سایت‌ های خبری و… پیشنهاد میشود. زیرا بهبود رتبه‌ سایت باعث افزایش ترافیک وب ‌سایت، جذب مشتریان جدید و افزایش شناخت برند خواهد شد که این موضوع برای انواع کسب و کار اهمیت بالایی دارد.

خدمات سئو تکنیکال شامل اقدامات و بهبودهایی است که بر روی ساختار و عملکرد فنی وب‌سایت انجام می‌شود تا بهبود رتبه ‌بندی و نمایش وب‌سایت در موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل، بینگ و یاهو را فراهم کند که این خدمات شامل بهینه ‌سازی سرعت بارگذاری صفحات وب، بهینه‌ سازی ساختار URL و ساختار سایت، بهینه ‌سازی تگ‌ ها، بهینه ‌سازی تصاویر و فایل‌ های وب، اصلاح و بهبود خطا های کد وب، ایجاد نقشه سایت، بهبود دسترسی و فهرست ‌بندی صفحات وب توسط ربات‌ های جستجو، بهینه‌ سازی برای دستگاه‌ های همراه و… می باشد.