گوگل ادرز

با استفاده از تبلیغات در گوگل، می‌توانید ترافیک بیشتری برای سایت خود ایجاد نموده و همچنین تجربه فروش را افزایش دهید. خدمات تبلیغاتی گوگل ادوردز به شما این امکان را می‌دهد که در مقابل چشم کاربرانی که محصولات و خدمات مرتبط با کسب و کار شما را  جستجو می‌کنند، قرار بگیرید و به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. این روش برای افزایش نمایش وب‌ سایت شما در نتایج جستجوی گوگل بسیار موثر است و در نتیجه باعث افزایش فروش و ترافیک وب ‌سایت شما خواهد شد.

گوگل ادورز 2

آشنایی بیشتر با تبلیغات گوگل!

تبلیغات گوگل یکی از بهترین و سریع ترین  راه های رسیدن به صفحه اول موتور جستجوی گوگل و افزایش ترافیک وب سایت است. این سرویس به شما امکان می‌دهد تا با کمترین هزینه، مشتریان واقعی را به سمت کسب ‌وکار یا خدمات خود جذب نموده و بازدید سایت خود را چندین برابر نمایید. همچنین، تبلیغات گوگل به شما امکان می‌دهد تا به دقت مشخص کنید که تبلیغات شما برای کدام گروه مشتریان و با چه محتوایی نمایش داده شود. 

نحوه انجام تبلیغات گوگل نیز به این صورت است که پس از مشخص نمودن کلمات کلیدی توسط شما و بررسی و ایجاد کمپین توسط تیم ما، تبلیغات آغاز شده و اغلب کلیه هزینه‌ ها بر اساس کلیک‌ های واقعی بر روی تبلیغات شما محاسبه می‌شود؛ این امکان به شما اجازه می‌دهد تا هزینه‌ های تبلیغاتی خود را کنترل کنید و بهترین بازدهی را از سرمایه‌گذاری خود در تبلیغات داشته باشید.(البته این شیوه از تبلیغات گوگل ادز به نوع ترجیحات مشتریان بستگی دارد)

گوگل ادورز 1

تبلیغات جستجوی گوگل ادز

تبلیغات جستجوی گوگل یک روش تبلیغاتی آنلاین است که به کسب ‌وکارها اجازه می‌دهد تا تبلیغات خود را در نتایج جستجوی گوگل نمایش دهند. به این صورت که وقتی کاربران در گوگل کلماتی را جستجو می‌کنند که با محصولات یا خدمات شما مرتبط هستند، تبلیغات شما نمایش داده می‌شود. در این شیوه هزینه‌ ها بر اساس تعداد کلیک ‌های واقعی بر روی تبلیغات شما محاسبه می‌شود. این روش تبلیغاتی یکی از موثرترین روش‌ها برای جذب مشتریان جدید و افزایش شناخت برند است.

تبلیغات نمایشی گوگل ادز

در این روش، برخلاف روش قبلی، تبلیغات به طور مستقیم در جستجو های گوگل نمایش داده نمیشود، بلکه از طریق ابزارها و شبکه های تبلیغاتی گوگل به مشتریان نشان داده میشود. این شیوه تبلیغاتی، امکان انتخاب دقیق مخاطبان هدف را فراهم می‌کند و شما میتوانید تبلیغات خود را به گروه‌ های خاصی از مخاطبان نمایش دهید و به شناخت بهتری از مشتریان خود برسید.

تبلیغات ویدیویی گوگل ادز

نوعی دیگری از تبلیغات گوگل، تبلیغات ویدیویی است که به شما اجازه می‌دهد تبلیغات ویدیویی خود را در پلتفرم هایی مانند YouTube نمایش دهید.

تبلیغات اپلیکشن در گوگل ادز

تبلیغات نصب اپلیکیشن و افزایش تعداد نصب های اپلیکیشن نیز یکی دیگر از قابلیت های گوگل ادوردز می باشد.

طراحان پلاس نماینده رسمی گوگل ادز در ایران

12700+

تعداد مشتریان

10400+

مشاوره رایگان

29300+

کمپین اجرا شده

مزایای تبلیغات در گوگل ادز

دسترسی به مخاطبان هدف

با Google Ads، شما می‌توانید تبلیغات خود را به مخاطبان هدف خود نمایش دهید و به نوعی یک تبلیغات هدفمند داشته باشید.

امکان تبلیغات چندرسانه‌ای

با Google Ads، شما می‌توانید از انواع تبلیغات چندرسانه‌ای مانند تبلیغات متنی، تصویری و ویدیویی استفاده کنید و پیام‌ های خود را به شکل‌ های مختلف به مخاطبان ارائه دهید.

افزایش شناخت برند

با استفاده از گوگل ادوردز، شما می‌توانید شناخت برند خود را افزایش دهید و مخاطبان را با محصولات و خدمات خود آشنا کنید.

نکات مهم قبل از انجام تبلیغات گوگل ادز

تا 72 ساعت پس از واریز وجه، شما باید کلمات کلیدی خود را ارسال نمایید تا سفارش شما به قیمت روز پرداخت ثبت شود. در غیر این صورت، با افزایش قیمت دلار، نرخ فاکتور تغییر خواهد کرد.

اگر سایت های مرتبط با فروش محصولات غیر قانونی، شرط بندی، فروش پایان نامه و مدارک تحصیلی، فروش VPN و... دارید، مجموعه ما قادر به تبلیغات برای سایت شما نخواهد بود.

دامنه های .IR به دلیل وجود بسیاری از محدودیت ها، در هنگام تبلیغات اغلب دچار مشکل خواهند شد. پس بهتر است در صورت وجود چنین دامنه ای در ابتدا دامنه سایت خود را برروی دامنه های دیگر از جمله دامنه .COM پارک نمایید تا مشکلی برای سایت شما در هنگام تبلیغات ایجاد نشود.

حداقل هزینه برای کلمه کلیدی حداقل 1 سنت است اما به دلیل اینکه رقبا قیمت های بالاتری را برای تبلیغات خود لحاظ میکنند، ما به شما پیشنهاد میدهیم که قیمتی که ما برای تبلیغات هر کلمه کلیدی در نظر میگیریم از برخی از رقبا بالاتر باشد.

نکات مهم قبل از انجام تبلیغات گوگل ادز

مزایای خرید اکانت گوگل ادز از طراحان پلاس

عدم نیاز به حساب های بین المللی

از آنجایی که برای شارژ اکانت گوگل ادز نیاز به حساب بین المللی وجود دارد و ایجاد چنین حساب هایی برای تمامی افراد و یا شرکت ها امکان پذیر نیست، ما اکانت گوگل ادز شما را با کمترین میزان کارمزد شارژ خواهیم نمود.

دسترسی لحظه ای به اکانت

علاوه بر اینکه میتوانید مدیریت اکانت خود را به ما بسپارید، خود شما نیز میتوانید به اکانت گوگل ادز دسترسی داشته باشید و آن را بررسی نمایید.

مدیریت اکانت

تمام مراحل ساخت اکانت، شارژ اکانت، ایجاد کمپین تبلیغاتی، آماده سازی متن تبلیغات توسط تیم حرفه ای طراحان پلاس انجام میشود و در مورد قسمت های مختلف اکانت به شما آموزش هایی داده میشود تا بتوانید به طور مستقل اکانت خود را مورد بررسی قرار دهید.

شارژ اکانت با حداقل هزینه

ما حداقل هزینه (3 میلیون تومان) را برای شارژ اکانت گوگل ادز در نظر گرفته ایم تا تمامی افراد بتوانند یک اکانت گوگل ادز برای خود داشته باشند و با هر مبلغی کار تبلیغات را آغاز نمایند.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان نیز توسط تیم ما انجام میشود. ما با تیم متخصص خود، راهنمایی هایی کاربردی در تمام زمینه های مرتبط با کمپین تبلیغاتی به مشتریان ارائه می دهیم و شما در هر زمان میتوانید با مشاوران تیم ما در ارتباط باشید.

ارائه گزارشات تحلیلی

تیم ما به صورت ماهانه گزارشاتی را به شما ارائه میدهد که میتوانید از طریق آن نتایج کمپین را به طور کامل مشاهده نمایید.این کار به منظور درک بهتر عملکرد تبلیغات و شناسایی نقاط قوت و ضعف برای بهبود استراتژی در مراحل بعدی انجام میشود.

مراحل اجرای کمپین های تبلیغاتی گوگل

سفارش و شارژ اکانت گوگل ادز

سفارش و شارژ اکانت گوگل ادز

پس از خرید بسته های گوگل ادوردزدر سایت ما، حساب کاربری شما ساخته و شارژ می شود، بنابراین آماده اجرای اولین کمپین تبلیغاتی در گوگل ادز خواهد بود. سپس، یک دعوتنامه به ایمیل شما ارسال خواهد شد. با تأیید این دعوتنامه، شما دسترسی کامل به حساب کاربری گوگل ادوردز خود را خواهید داشت.

سفارش و شارژ اکانت گوگل ادز

تحلیل و بررسی کلمات کلیدی و رقبا

پس از شارژ حساب، فعالیت تیم ما آغاز شده و براساس نیازها و درخواست های شما کلمات کلیدی اصلی تایید شده و همچنین به تحلیل رفتار رقبای کاری شما پرداخته میشود.

ساخت کمپین و شروع تبلیغات

ساخت کمپین و شروع تبلیغات

در این مرحله پس از تاییدیه ساعت های موردنظر و سایر موارد یک کمپین تبلیغاتی ساخته شده و تبلیغات آغاز میشود.

بهینه سازی مداوم

بهینه سازی مداوم

از این پس کمپین شما به طور مداوم بررسی و بروزرسانی میشود تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

درخواست مشاوره سئو

درخواست مشاوره

برای ثبت سفارش و یا نیاز به مشاوره با کارشناسان ما در تماس باشید.

سوالات پرتکرار شما

طبق قوانین گوگل ادز، اگر یک کاربر در یک روز بیش از یکبار بر روی تبلیغ شما کلیک کند، هزینه‌ای از اعتبار شما کسر نمی‌شود.

تبلیغات گوگل ادز تأثیر مستقیمی بر رتبه ‌بندی سایت در نتایج جستجوی ارگانیک (سئو) ندارد. این دو عامل جدا از یکدیگر عمل می‌کنند و تبلیغات ادز تنها بر روی ترافیک پرداختی و نتایج تبلیغاتی تأثیر دارد.

بله، در تبلیغات گوگل ادز می‌توانید ساعات خاصی را برای نمایش تبلیغ خود مشخص کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد که زمان‌بندی دقیقی برای نمایش تبلیغات خود انتخاب کنید، به عنوان مثال می‌توانید تبلیغات خود را در ساعاتی که مخاطبان بیشتری آنلاین هستند، نمایش دهید تا اثربخشی تبلیغات افزایش یابد.

حداقل میزان شارژ اکانت گوگل ادز در مجموعه ما 3 میلیون تومان است. همچنین ما می‌توانیم مدیریت اکانت شما را نیز بر عهده بگیریم تا حداکثر بازدهی را از تبلیغات خود داشته باشید.

با بهینه سازی کمپین، متن جذاب برای تبلیغات و تعیین کلمات کلیدی پرسرچ که توسط مجموعه ما انجام میشود، به شدت هزینه های تبلیغات کاهش می یابد.

با توجه به زمان انتشار تبلیغات، نوع کسب و کار، میزان رقابت و سختی کلمه کلیدی و… متفاوت خواهد بود. بنابراین به طور کلی، نمی‌توان یک الگوی ثابت و یکسانی را برای هزینه ‌های گوگل ادز در نظر گرفت، زیرا این هزینه‌ها به طور پویا و متغیر تحت تأثیر عوامل متعددی قرار دارند.