آموزش فروش

موفقیت در فروش به مهارت‌های گروهی و روحیه انعطاف‌پذیری نیاز دارد
اینجا کلیک کنید
اولین قدرت در فروش، روحیه و اعتماد به نفس است.
اینجا کلیک کنید
موفقیت در فروش به ارتباطات خوب، انگیزه قوی و برنامه ریزی دقیق نیاز دارد.
اینجا کلیک کنید
برنامه‌ریزی دقیق و مدیریت زمان مناسب می‌تواند به شما کمک کند تا به اهدافتان را در زمینه فروش دست‌ یابید.
اینجا کلیک کنید
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

فروش، هنر تبدیل ارزش به عمل است! این هنر شامل تبدیل ایده‌ها و محصولات به راهکارهای عملی و مشتری‌محور، نیازمند تلاش، استعداد و استراتژی است. هر فروشنده‌ای قهرمانی است که پشت پرده با ابتکار و تلاش زحمت می‌کشد تا نیازهای مشتریان را به بهترین شکل برآورده کند و ارزشی برای آن‌ها ایجاد کند. اگر شما هم می‌خواهید از این هنر جادویی بهره‌مند شوید، همراه با ما باشید تا با راهنمایی‌ها و ترفندهایی که در اختیارتان قرار می‌دهیم، به یک استاد فروش تبدیل شوید و به پیشروی و موفقیت بی‌پایان در عرصه فروش دست یابید!

انواع فروش در نتورک مارکتینگ

 فروش بازار گرم : فروش بازار گرم یک روش فروش است که در آن  تیم فروش به دنبال فروش محصولات یا خدمات به افرادی هستند که قبلاً از محصولات یا خدمات مشابه یا همانند شما استفاده کرده‌اند. ( این افراد همان کسانی هستند که پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به مشتریان شما را دارند)

فروش بازار سرد : فروش بازار سرد یکی دیگر از شیوه های فروش است که در آن فرد یا تیم فروش به دنبال جلب توجه و تبلیغ محصولات یا خدمات خود به افرادی است که قبلاً با شما و محصولات یا خدمات شما آشنا نبوده‌اند ( در این شویه، افراد با محصولات و خدمات شما آشنا نیستند و بازاریابان باید با استفاده از روش های پیشرفته و نوین آنها را به مشتریان شما تبدیل کنند). 

حال اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد فروش به دست آورید حتما فایل های صوتی که برای شما آماده شده اند را دانلود نمایید.