با تیم طراحان‌پلاس بیشتر آشنا شوید

ما در طراحان‌پلاس همواره سعی بر این داریم تا مشتریان پس از دریافت سفارش خود علاوه بر حس رضایت از محصول دریافتی ، از این که طراحان‌پلاس را برگزیده اند احساس رضایت کنند و ما را به دوستان خود پیشنهاد دهند. مشتریان ما کسانی هستند که همواره کیفیت را برای ادامه مسیر خود انتخاب می‌کنند. ما نیز در طراحان‌پلاس سعی داشته ایم تا بتوانیم از جدید ترین متدهای طراحی و سبک های متفاوت طراحی این نیاز مشتریان را به نحو احسن پاسخ دهیم

0%
بازخورد مثبت
0
پروژه های تکمیل شده
$0
مشتریان ویژه
0
نمونه کارها

تیم طراحان‌پلاس فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۹۳ در زمینه طراحی سایت شروع کرد. افزایش تعداد مشتریان و نیازهای آنها ما را بر آن داشت تا بخش طراحی گرافیک را در سال ۱۳۹۶ اضافه کنیم تا بتوانیم نیاز های مشتریان را برطرف نماییم. در طراحان‌پلاس تیم ایده‌پردازی به همراه تیم اجرایی در کنار هم مشغول به کار هستند که این امر موجب تخصصی شدن هر کدام از بخش ها گردیده است.

کارمندان شرکت

رضا مؤیدفر

دیجیتال مارکتینگ

رضا در زمینه‌های هاستینگ، طراحی سایت، دیجیتال مارکتینگ و طراحی اپلیکیشن حدودا 9 سال فعالیت داشته است و حدودا 5سال است که در زمینه سئو فعالیت دارد.

پرستو درخشان

پرستو درخشان

طراح و گرافیست

پرستو فارغ التحصیل رشته گرافیک می‌باشد و از سال 1394 فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در زمینه طراحی و گرافیک آغاز کرده است.

الناز کریمی

الناز کریمی

گوینده تیزر و نریشن

الناز فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع غذایی در سال 1399 می باشد اما نزدیک به 7سال که گویندگی و صداسازی را بنا به علاقه دنبال میکند.

مشتریان ما

فهرست
Open chat