مدیریت اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام


[vc_row][vc_column][vc_column_text]

تکنیک های افزایش فالوور اینستاگرام

تکنیک های افزایش فالوور اینستاگرام: اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار است.  افراد و کسب و کارهای موفق از اینستاگرام برای معرفی و ارتباط با مخاطبان خود استفاده می‌کنند. سوال مهمی که همه به دنبال آن هستند، این است که چگونه و از طریق به کار بردن چه تکنیک‌هایی باید تعداد فالوورهای اینستاگرام را افزایش داد. این مسئله نیز مهم است که این فالوورها واقعی بوده و ‌علاقه‌مند به شما و حوزه کاریتان باشند. در این مبحث به معرفی راه‌های اصولی افزایش فالوور در اینستاگرام می‌پردازیم.

[/vc_column_text][us_image image=”7768″ size=”us_350_350_crop” align=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

  • افزایش فالوور با استفاده از هشتگ: در ‌استوری‌ها و پست‌های خود از هشتگ‌ها استفاده کنید. استفاده درست از هشتگ‌ها هم باعث افزایش فالوور شده و هم باعث می‌شود کسب وکار شما رونق پیدا کند. چون اخیرا امکان فالو کردن هشتگ‌ها هم به قابلیت‌های اینستاگرام اضافه شده است، افراد می‌توانند هشتگ‌های مورد علاقه خود را نیز دنبال کنند. باید لیست دقیقی از هشتگ‌های جذاب و محبوب مرتبط با حوزه کاری‌تان را پیدا کرده و در پست‌های خود از آنها استفاده کنید. هر پستی که با هشتگ مناسب می‌گذارید به طور متوسط سه نفر شما را فالو می‌کنند.

[/vc_column_text][us_image image=”8095″ size=”shop_catalog” align=”center”][us_separator][vc_column_text]

  • پست گذاشتن در زمانهای مناسب و به صورت پیوسته: وقتی شما به صورت روزانه و منظم پست می‌گذارید، مخاطب را متوجه خود می‌کنید و در خاطر او می‌مانید. با این کار به مخاطب نشان می‌دهید صفحه کسب و کار شما به روز است. بنابراین مخاطبان نیز به پست‌های شما بیش‌تر واکنش نشان می‌دهند.

[/vc_column_text][us_image image=”7772″ size=”shop_catalog” align=”center”][us_separator][vc_column_text]

  • استوریهای اینستاگرام را فراموش نکنید: هنگامی که از استوری‌ها استفاده می‌کنید، احتمال این که صفحه شما بیش‌تر دیده شود افزایش می‌یابد. چون استوری‌ها در بالای صفحه نمایش داده می‌شوند و افراد ابتدا به بررسی استوری‌ها می‌پردازند. اگر هر روز استوری بگذارید باعث می‌شود بیش‌تر دیده شوید و در نتیجه تعداد فالوورهایتان افزایش یابد.

[/vc_column_text][us_image image=”7779″ size=”shop_catalog” align=”center”][us_separator][vc_column_text]

  • استفاده از مطالب و پستهای جذاب: کپشن‌های خود را طوری بنویسید که مخاطب را جذب کند. هم‌چنین مطالب باید آسان بوده و باعث شود مخاطب برای برقراری ارتباط ترغیب شود. کپشن‌ها باید خلاصه و کوتاه باشند تا مخاطب از خواندن آنها احساس خستگی نکند.

[/vc_column_text][us_image image=”8097″ size=”shop_catalog” align=”center”][us_separator][vc_column_text]

  • تعامل با صفحاتی که حوزه کاری مشترک با شما دارند: گاهی با صفحاتی که حوزه کاری مشترک دارید از طریق دایرکت ارتباط برقرار کنید. به این طریق شما موفق به افزایش فالوور می‌شوید. مهم‌تر از آن، این‌که افرادی را به صفحه خود جذب می‌کنید که کاملا با کسب و کار شما مرتبط هستند. یا حتی ممکن است شما به لیست suggestion آن‌ها وارد شده و این خودش باعث افزایش فالوور شما می‌شود.

[/vc_column_text][us_image image=”7769″ size=”shop_catalog” align=”center”][us_separator][vc_column_text]

  • تبلیغات و افزایش فالوور اینستاگرام: یکی دیگر از راه‌ها برای افزایش فالوور، تبلیغات اینستاگرامی است. به صورتی که با پرداخت هزینه صفحه اینستاگرام خود را در صفحات پر بازدید یا صفحات افراد مشهور تبلیغ می‌کنید. روش کار به این صورت است که 10 صفحه پربازدید با توجه به معیارهای مورد نظر انتخاب می‌شوند و با روش آزمون و خطا می‌بینیم تاثیر تبلیغات در این صفحات برای صفحه ما چقدر بوده است.

[/vc_column_text][us_image image=”8100″ size=”shop_catalog” align=”center”][us_separator][vc_column_text]

  • استفاده از رباتهای اینستاگرام: گاهی برای شما اداره کردن صفحه‌تان و تعامل با افراد و فعال بودن مشکل است. اما ربات اینستاگرام از ابزارهایی است که به بهترین نحو به شما کمک می‌کند. با فعال کردن اکانت خود در ربات اینستاگرام، ربات اعمالی مانند لایک کردن عکس‌ها، فالو کردن افراد و حتی فرستادن دایرکت را برای شما به صورت خودکار انجام می‌دهد.

[/vc_column_text][us_image image=”8096″ size=”shop_catalog” align=”center”][us_separator][vc_column_text]

  • استفاده از وب سایت یا شبکههای مجازی دیگر: شما می‌توانید برای افزایش فالوور و شناساندن ‌بیش‌تر خود به مخاطب در وب سایت یا فضاهای مجازی دیگری که دارید، صفحه اینستاگرام خود را به مخاطبان معرفی کنید.

[/vc_column_text][us_image image=”8102″ size=”shop_catalog” align=”center”][us_separator][vc_column_text]

  • رفتار کاربرانتان را تحلیل کنید: تحلیل رفتار کاربران باعث بهبود کیفیت کار شما می‌شود. با دانستن این موضوع به راحتی می‌توانید بفهمید محتوایی که تولید می‌کنید تا چه اندازه برای کاربرانتان جذاب است و به این طریق محتوای تولیدی خود را بهبود داده و تعداد فالوورهای خود را افزیش دهید.

[/vc_column_text][us_image image=”8101″ size=”shop_catalog” align=”center”][us_separator][vc_column_text]

  • بیوگرافی و پروفایل خود را به روز کنید: بیوگرافی و اطلاعات لازم و ضروری را به پروفایل خود اضافه کنید. حتما اطلاعات تماس، ایمیل و وب سایت خود را در بخش بیوگرافی قرار دهید.

[/vc_column_text][us_image image=”7770″ size=”shop_catalog” align=”center”][us_separator][vc_column_text]

در صورتی که وقت لازم و یا مهارت لازم برای انجام این کارها را ندارید پیشنهاد می‌کنیم مدیریت اینستاگرام خود را به اشخاص و یا شرکت‌های متخصص در این زمینه بسپارید تا نتیجه دلخواهتان را بعد چند ماه به دست آورید. در صورت داشتن هرگونه سوال با ما در ارتباط باشید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

6 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *