ما به شما کمک میکنیم فروشتان را چند برابر کنید لطفا با دقت کلیپ زیر را ببینید

تخفیف ویژه فقط تا پایان همین هفته

شناخت نیاز مشتری کار ساده‌ای نیست. در خیلی از مواقع مشتریان شما نیاز کلی خود را می‌دانند، اما گاها برای خود مشتری هم واضح نیست که چه چیزی نیاز دارد چه برسد به ما! گاهی چیزی که برای شما شرح می‌دهند ناقص یا نادرست است.

فرم سلامتی آنلاین

فرم سلامتی کمک میکند تا شما بتوانید به فرد مورد نظر محصول مورد نیازش را پیشنهاد دهید تا امکان خرید بالاتر برود. به عنوان مثال: اگر شما مایع ظرفشویی ضد حساسیت دارید ولی به کسی که مشکل حساسیت پوستی ندارد این محصول را معرفی کنید شاید خیلی استقبال نکند و یا سوالاتی از قبیل قیمت محصول چقدرهست و یا از فلان برند استفاده میکنم و یا خیلی چیزهای دیگه ممکنه بشنویم! اما اگر کسی مشکل پوستی یا حساسیت پوستی داشته باشد و شما آگاه باشید و محصول مورد نیاز را معرفی کنید احتمال خرید چقدر است؟ قطعا احتمال خیلی بالاتر می‌رود. با این روش میتوانید مهم ترین دغدغه مشتری در اینجور مواقع را پوشش دهید. اگر محصولی که معرفی میکنید نیازِ مشتری نباشد بحث قیمت مطرح می‌شود ولی اگر بتوانید نیاز مشتری را پوشش دهید بحث قیمت کنار می‌رود و کاربرد محصول اهمیت پیدا میکند.

ما به کمک تیم کارشناسان فروش و فضای آنلاین، فرمی طراحی کردیم که به صورت آنلاین بتوانیم نیاز مشتریان خود را بدانیم. این فرم به صورت عمومی طراحی شده است.

درآینده فرم‌های تخصصی در زمینه‌های دیگر طراحی خواهیم کرد و کار خرید و فروش محصولات را به واسطه این فرم‌ها راحت خواهیم کرد. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره با ما در ارتباط باشید.

برای خرید و دریافت فرم آنلاین خود کلیک کنید

با کد تخفیف tarahan میتوانید 30% تخفیف بگیرید!

اگر نیاز به مشاوره یا راهنمایی دارید نام و شماره خود را برای ما بگذارید تا با شما تماس بگیریم

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
فهرست
Open chat