پشتیبانی سئو

شما در اولین قدم برای رشد و توسعه کسب و کارتان اقدام به طراحی یک سایت می‌کنید. اما آیا با طراحی یک وب سایت کار شما تمام شده است. نه این طور نیست! بعد از این که قدم‌های ابتدایی را برداشته و سایتی را طراحی کردید، حالا باید با دیگران به رقابت بپردازید و جایگاه خود را حفظ کنید. اگر این کار ار انجام ندهید، تمامی تلاشی که برای طراحی سایت و رشد و توسعه کسب و کارتان تا به حال انجام داده‌اید همه به هدر می‌رود. پس در این مرحله شما به پشتیبانی سئو برای سایت‌تان نیاز دارید.

نگهداری از سایت خود را دست کم نگیرید و این کار را به هر کسی نسپارید. چون اگر فرد تخصص کافی و لازم را نداشته باشد اعتبار شما از بین می‌رود. تولید محتوی طبق اصول سئو، تسلط کامل به سئوی داخلی و خارجی سایت، آشنایی با CSS و HTML به اندازه کافی، لینک‌دهی و … همه بخشی از کارهایی است که شخصی که پشتیبانی سایت شما را بر عهده می‌گیرد، باید بداند.

سئو

پشتیبانی سئو چیست؟

پشتیبانی سئو شامل اجرای تکنیک‌هایی است که برای بیش‌تر دیده شدن سایت شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجو انجام می‌شود. یک پشتیبان سئو روش‌های مختلفی را برای افزایش ترافیک وب سایت شما انجام می‌دهد. در ادامه این روش‌ها را بررسی خواهیم کرد.

تحلیل مسائل تاثیرگذار در بخش فنی سایت

  • بهینه‌سازی کد: از موارد مهم در سئو سایت، بهینه‌سازی کدهای آن است. کدی که بهینه نشده باشد، می‌تواند باعث کاهش سرعت سایت و افزایش نسبت کد به متن یک صفحه شود. یک پشتیبان سئو همیشه برای بهینه کردن کدها تلاش می‌کند تا حجم وب سایت نیز کمتر شود. گوگل از نظر مفهومی سایت‌هایی که حجم کد کمتری دارند را بهتر درک می‌کند.
  • افزایش سرعت سایت: ضمن این که گوگل به ارائه بهترین محتوا به کاربران اهمیت می‌دهد، سرعت بارگذاری وب سایت‌ها را نیز در نظر می‌گیرد. اگر برای دو وب سایت از نظر تئوری همه شرایط یکسان باشد، گوگل به وب سایتی که سریع‌تر است رتبه بالاتری می‌دهد، چون کاربران وب سایت‌های سریع را دوست دارند. زمان بارگذاری یک صفحه باید زیر چهار ثانیه باشد.
  • بهبود نمایش وب سایت در موبایل: از فاکتورهای مهم در رتبه‌بندی سایت‌ها واکنش‌گرایی آنها یا نمایش صحیح وب سایت در انواع دستگاه‌های موبایل است. یک وب سایت واکنش‌گرا تجربه کاربری بهتری ار برای کاربر در دستگاه‌های موبایل ایجاد می‌کند.
  • پیاده‌سازی گواهینامه امنیتی: محافظت از اطلاعات عبور داده شده بین کاربر و سرور از نظر گوگل اهمیت بالایی دارد و سایت‌هایی که گواهینامه‌های امنیتی را پیاده‌سازی کرده باشند، امتیاز بالاتری در رتبه‌بندی گوگل پیدا می‌کنند. گوگل هم مثل کاربران، وب ‌سایت‌های امن را ترجیح می‌دهد. برای مثال گواهینامه امنیتی SSL که مربوط به پروتکل HTTPS است، موجب ایجاد یک لایه امنیتی بین کاربر و سرور سایت می‌شود.
سئو فنی سایت
فهرست