اولین قسمتی که در معرض دید کاربران سایت شما قرار می‌گیرد بنر سایت است. طراحی بنر سایت با توجه به گرافیک آن انجام می‌شود و هر سایت به طور عمول باید یک بنر داشته باشد. علاوه بر این که طراحی بنر سایت باید کاربردی و مناسب باشد، باید نظر مشتری را هم برای طراحی آن در نظر گرفت. در طراحی بنر سایت اگر دقت کافی لحاظ نشود، باعث خروج کاربر از سایت شما می‌شود و کاربر با دیدن آن تصمیم می‌گیرد در سایت شما بماند یا از سایت خارج شود. یک طراحی بنر سایت ساده، گویا و متناسب با موضوع سایت شما می‌تواند سخن سایت و محتوای آن را به راحتی به کاربر تفهیم کند.

[us_image image=”7728″ align=”center”][us_separator size=”huge”]

بنر سایت

بنر یک پیام تبلیغاتی را به صورت گرافیکی و با شیوه ‌ی هنری ارائه می‌کند. متون استفاده شده در بنرها معمولا تبلیغاتی هستند و از جملات زیبا و آراسته در متن آن باید استفاده کرد. بنرها جنبه تبلیغاتی بالایی دارند و از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه‌اند. هر چه طراحی بنر سایت شما بهتر باشد حتما مشتریان بیشتری خواهید داشت و درآمد بهتری نیز از طریق طراحی سایت برای شما حاصل می‌شود. در طراحی بنر سایت از المانهای مختلف و هم‌چنین آیکون‌های گرافیکی استفاده می شود. اما مهم‌ترین چیز در طراحی بنر سایت توجه به نیازمندی‌ها و نوع کار کسب و کار مشتری است. هر چه طراحی بنر سایت شما با موضوع سایت ارتباط بیش‌تری داشته باشد مناسب‌تر و حرفه‌ای‌تر خواهد شد.

[us_image image=”7729″ align=”center”]

انواع بنرسایت

  • اسلایدر
    حالت پیش فرض اسلایدر یک حالت نمایشی است و در مدل‌های مختلف و با توجه به نوع کدنویسی آن به نمایش تصاویری که در اختیارش قرار می‌دهیم در صفحات وب می‌پردازد. کافی است تصاویر را به اسلایدر انتقال داده و آن را در محلی معین به نمایش در آورید.
[us_image image=”7730″ align=”center”][us_separator size=”huge”]
  • بنرهای متحرک
    بنرهای متحرک، بنرهایی هستند که حاوی تصاویر متحرک بدون صدا هستند. در واقع با قرار دادن چند تصویر ثابت در کنار هم و متحرک‌سازی فریم‌ها می‌توان بنرهای تصویری متحرک را ایجاد کرد. بنر متحرک برای مخاطبان سایت جذابیت بیش تری دارد. به خاطر پیشوند فایل بنرهای متحرک به آنها گیف نیز گفته می‌شود.
[us_image image=”7597″ align=”center”][us_separator size=”huge”]
  • عکس‌های داخل صفحات
    در قسمت‌های مختلف یک وب‌سایت برای توضیح گرافیکی و هم چنین زیبایی جلوه بصری قسمت‌های مختلف سایت از عکس‌ها استفاده می‌شود.
[us_image image=”7731″ size=”shop_single” align=”center”][us_separator size=”huge”]