اولین قسمتی که در معرض دید کاربران سایت شما قرار می‌گیرد بنر سایت است. طراحی بنر سایت با توجه به گرافیک آن انجام می‌شود و هر سایت به طور عمول باید یک بنر داشته باشد. علاوه بر این که طراحی بنر سایت باید کاربردی و مناسب باشد، باید نظر مشتری را هم برای طراحی آن در نظر گرفت. در طراحی بنر سایت اگر دقت کافی لحاظ نشود، باعث خروج کاربر از سایت شما می‌شود و کاربر با دیدن آن تصمیم می‌گیرد در سایت شما بماند یا از سایت خارج شود. یک طراحی بنر سایت ساده، گویا و متناسب با موضوع سایت شما می‌تواند سخن سایت و محتوای آن را به راحتی به کاربر تفهیم کند.

بنر سایت

بنر سایت

بنر یک پیام تبلیغاتی را به صورت گرافیکی و با شیوه ‌ی هنری ارائه می‌کند. متون استفاده شده در بنرها معمولا تبلیغاتی هستند و از جملات زیبا و آراسته در متن آن باید استفاده کرد. بنرها جنبه تبلیغاتی بالایی دارند و از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه‌اند. هر چه طراحی بنر سایت شما بهتر باشد حتما مشتریان بیشتری خواهید داشت و درآمد بهتری نیز از طریق طراحی سایت برای شما حاصل می‌شود. در طراحی بنر سایت از المانهای مختلف و هم‌چنین آیکون‌های گرافیکی استفاده می شود. اما مهم‌ترین چیز در طراحی بنر سایت توجه به نیازمندی‌ها و نوع کار کسب و کار مشتری است. هر چه طراحی بنر سایت شما با موضوع سایت ارتباط بیش‌تری داشته باشد مناسب‌تر و حرفه‌ای‌تر خواهد شد.

بنر سایت

انواع بنرسایت

  • اسلایدر
    حالت پیش فرض اسلایدر یک حالت نمایشی است و در مدل‌های مختلف و با توجه به نوع کدنویسی آن به نمایش تصاویری که در اختیارش قرار می‌دهیم در صفحات وب می‌پردازد. کافی است تصاویر را به اسلایدر انتقال داده و آن را در محلی معین به نمایش در آورید.
انواع بنر سایت
  • بنرهای متحرک
    بنرهای متحرک، بنرهایی هستند که حاوی تصاویر متحرک بدون صدا هستند. در واقع با قرار دادن چند تصویر ثابت در کنار هم و متحرک‌سازی فریم‌ها می‌توان بنرهای تصویری متحرک را ایجاد کرد. بنر متحرک برای مخاطبان سایت جذابیت بیش تری دارد. به خاطر پیشوند فایل بنرهای متحرک به آنها گیف نیز گفته می‌شود.
بنر متحرک سایت
  • عکس‌های داخل صفحات
    در قسمت‌های مختلف یک وب‌سایت برای توضیح گرافیکی و هم چنین زیبایی جلوه بصری قسمت‌های مختلف سایت از عکس‌ها استفاده می‌شود.
طراحی بنرهای سایت
فهرست
Open chat