طراحی سایت فروشگاهی پزشکی1

طراحی سایت فروشگاهی پزشکی1


طراحی سایت فروشگاهی پزشکی

خدمات پزشکی و درمان بسیار مدرن تر از گذشته می باشد. فروش به صورت آنلاین به طرز چشمگیری در  در حوزه پزشکی در حال افزایش است. پزشکان و متخصصان می توانند برای معرفی تخصص و خدمات خود اقدام به طراحی سایت فروشگاهی پزشکی کنند.  طراحی وب سایت فروشگاه پزشکی خدمات ارزنده ای را برای سایر کاربران و مشتریان خود به ارمغان می آورد. کاربران با رجوع به سایت فروشگاه می توانند هم محصول پزشکی خرید کنند و هم اطلاعات پزشکی خود را بسیار افزایش می دهند.

بازاریابی دیجیتال در طراحی سایت فروشگاه پزشکی توضیح دهید؟

بازاریابی دیجیتال از ارکان اصلی هر کسب و کاری می باشد. فروش محصولات پزشکی در یک وب سایت فروشگاهی بهترین نوع از بازاریابی مدرن در عصر حاضر است. طراحی سایت فروشگاهی استاندارد می‌تواند هر کسب وکاری را نسبت به رقبای خود پیشتاز نموده و راهی جهت دسترسی به دسته جدیدی از مشتریان برای کسب و کار ایجاد نماید. در این میان صاحبان مشاغل تجهیزات پزشکی برای این‌که محصولات خود را به صورت مداوم و در هر ساعت از شبانه‌روز در معرض دید مشتریان خود قرار بدهند، نیاز به طراحی سایت حرفه‌ای دارند. تیم نیپاسیستم در جهت افزایش کسب رضایت مشتریان شما و همچنین رونق و گسترش کسب و کار شما، خدمات متنوعی در خصوص طراحی سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ارائه می‌دهند.

طراحی سایت فروشگاهی پزشکی

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی پزشکی چیست؟

طراحی سایت فروشگاهی پزشکی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است وقتی راه اندازی سایت های فروشگاهی به لباس و  پوشاک و سایر ملزومات منزل و خوراکی راه پیدا می کند چرا نباید به حوزه ی پزشکی و درمان راه پیدا نکند؟!  همانند طراحی سایت های دیگر ، طراحی سایت فروشگاه پزشکی یک ضرورت در زمینه پرشکی و درمانی محسوب می شود. با طراحی وب سایت فروشگاه پزشکی ، روند درمان برای بیماران، پزشکان و کلینیک های درمانی با سرعت انجام خواهد شد.  پزشکان با استفاده از سایت فروشگاه پزشکی می توانند خیلی راحت بیماران خود را با سایر محصولات پزشکی آشنا می کنند و اطلاعات و مقالات پزشکی را در اختیار آنها قرار می دهند.

 علاوه بر این طراحی وبسایت فروشگاه پزشکی این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که سایر محصولات پزشکی را باهم مقایسه کنند و از نظرات و دیدگاه های افراد دیگر استفاده کنند. ارائه خدمات آنلاین و فروش محصولات پزشکی  هزینه ای کمتر دارد و در وقت و انرژی بسیار صرفه جویی می کند: زیرا دیگر نیازی به پرداخت هزینه های رفت و آمد مخصوصا برای افرادی که در شهر های دیگر هستند، نیست.

طراحی سایت فروشگاهی پزشکی ، همراه همیشگی بیماران!

با کمترین زمان می توانید به بزرگترین و مجهزترین فروشگاه پزشکی راه پیدا کنید و از تمام خدمات آنلاین آن استفاده کنید مهم ترین ویژگی طراحی وب سایت فروشگاه پزشکی این است که:  ارتباط متقابل را با بیماران ایجاد می کند. بیماران می توانند در زیر پست محصولات پزشکی سوالات درمانی خود را نیز از تیم پزشکی حامی وبسایت فروشگاه بپرسید بدون این که از خانه خارج شوید و هزینه هایی را برای رفت و آمد  بپردازید. علاوه براین پزشکان می توانند مقالات پزشکی برای مطالعه و آگاهی بیماران را بروی سایت قرار دهند و بفرستند.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی پزشکی را نام ببرید؟

 • مشخص کردن هدف:اهداف خود را از طراحی سایت فروشگاه پزشکی مشخص کنید، آیا فقط قصده سفارش عمده محصولات پزشکی را دارید یا می خواهید خرده فروشی کنید.
 • طراحی عناصر اولیه گرافیکی: طراحی بصری یا همان UI/UXسایت که بیانگر نمای سایت است در دومین مرحله از طراحی سایت صورت می گیرد عناصر بصری و گرافیکی در جلب بیماران و کاربران بسیار اهمیت دارد.
 • تولید محتوا برای سایت: تولید محتوا برای سایت فروشگاه پزشکی بسیار اهمیت دارد با گذاشتن مقاله های متعدد پزشکی بازدید وبسایت را افزایش دهید تمامی این مراحل تولید محتوا با در نظر گرفتن اصول سئو سایت انجام می شود.
 •  پشتیبانی سایت:بعد از طراحی وب سایت فروشگاه پزشکی خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود. خدمات پشتیبانی سایت اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا هر خرابی در اتصال سرور صورت بگیرد تیم پشتیبان مشکلات را برطرف می کند.

 سئو سایت فروشگاه پزشکی چیست؟

بعد از طراحی سایت فروشگاهی پزشکی و انجام سایر کارها باید برای سئو سایت فروشگاه  اقدام جدی کنید. سئو وب سایت فروشگاهی پزشکی به شما و فروشگاه کمک می کند تا سایت شما در نتایج گوگل رتبه بالایی داشته باشد و  آمار بازدید سایت شما به طور چشم گیری افزایش پیدا کند. وقت گذاشتن برای سئو می تواند در مقطع فروش محصولات پزشکی تاثیر بسیار زیادی می گذارد. رتبه بندی بالا برای یک وبسایت فروشگاه پزشکی بسیار حائز اهمیت است زیرا کاربران بسیار زیادی را به سمت خود جذب می کند.

طراحی سایت فروشگاهی پزشکی

امکانات پایه طراحی سایت فروشگاهی پزشکی چیست؟

 • کد نویسی شده با Asp.net (Mvc)که بسیار مناسب است.
 • انتخاب طرح با کارشناس طراحی سایت فروشگاه.
 • فیلم آموزش پنل مدیریت سایت فروشگاه.
 •  انتخاب رنگ بندی با نظر مشتری.
 • رسپانسیو (قابل نمایش در گوشی و تبلت)
 • قابلیت ایجاد منو و صفحات نامحدود برای محصولات پزشکی.
 • طبقه بندی محصولات پزشکی برای فروش.

مزایای ساخت سایت فروشگاه پزشکی چیست؟

مزایای طراحی سایت فروشگاهی پزشکی دو سویه است. یعنی هم برای فروشنده و هم برای خریدار قابل بررسی است. به دلیل تنوع زیاد محصولات  پزشکی و وجود برندهای مختلف ممکن است، افراد برای خرید کالای مورد نظر خود دچار شک و تردید شوند‌. با راه‌اندازی یک فروشگاه اینترنتی پزشکی و طبقه‌بندی محصولات، مشتری و بیمار به راحتی می‌تواند کالای خود را با سایر برندها مقایسه و خریداری نماید‌. همچنین شما با داشتن سایتی دو یا چند زبانه می‌توانید حتی تجارت محصولات پزشکی خود را به صورت بین‌المللی  گسترش دهید و محصولات خود را به کشور‌های دیگر معرفی کنید تا مشتریان بیشتری به سایت شما مراجعه  نموده و خرید نمایند. همچنین ممکن است مراکز درمانی و بیمارستان‌ها شما را به عنوان شرکت عرضه‌کننده محصولاتشان معرفی کنند. سپس وب سایت فروشگاه پزشکی  شما نام آن‌ها را به عنوان مشتریان ثابت در سایتتان بگذارید تا در صورت علاقه‌مند شدن دیگر کاربران با آن‌ها تماس گرفته و از میزان رضایت آن‌ها از محصولاتتان مطلع شوید.

آیا راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی بهترین راه است؟

بله، راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی بهترین گزینه ممکن برای فروشندگانی است که  همواره در جستجوی راه‌کارهای نوینی برای معرفی و رونق تجارت خود به مردم و سایر مردم کشورها هستند. نمی‌توان موفقیت سایت‌های فروش اینترنتی تجهیزات پزشکی مانند مدکده، درمان‌کالا، آزطب و… را نادیده گرفت که در این مسیر تا حدودی پیش رفته‌اند و امکانات قابل قبولی را ارائه می‌دهند‌. اگر اصول طراحی سایت فروشگاهی پزشکی به درستی رعایت شود، این فروشگاه می‌تواند در این بازار پررقابت سهمی داشته باشد. اگر می‌خواهید در پروسه راه‌اندازی سایت تجهیزات پزشکی با موفقیت چشم‌گیری رو‌به‌رو شوید.

طراحی سایت فروشگاهی پزشکی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *