طراحی سایت کلینیک

طراحی سایت کلینیک


بررسی طراحی سایت کلینیک

طراحی سایت کلینیک و طراحی سایت مرکز درمانی گروه هایی مانند : طراحی سایت کلینیک دندانپزشکی، طراحی سایت کلینیک زیبایی ، کلینیک روانپزشکی ،کلینیک قلب و عروق و… را مشمول می شود. امروزه با افزایش جمعیت و ترافیک اتوموبیل ها در سطح شهر، مراجعه کردن به سایت یک کلیلنک در وقت و انرژی بیماران و مراجعان عزیز بسیار صرفه جویی می کند.

نحوه معرفی سایر کلینیک ها در سایت چگونه شکل میگیرد؟

مراکز درمانی و سایر کلینیک ها برای معرفی خود و ارایه خدمات مطلوب تر، نیازمند وب سایت اختصاصی و کاملا حرفه ای هستند. معرفی تجهیزات و رزومه پزشکان، خدمات آنلاین مانند: نوبت دهی اینترنتی، نشر مقالات علمی و آموزشی، مشاوره آنلاین، ثبت اخبار پزشکی بطور طبقه بندی شده و … مهمترین مواردی هستند که کلینیک ها می توانند با طراحی سایت اختصاصی کلینیک از آن بهره مند گردند.

علاوه بر موارد ذکر شده، کلینیک ها و درمانگاه ها با داشتن امکاناتی همچون: ثبت ژورنال های پزشکی،  این ژورنال ها و مقالات کاملا معتبر و از بانک اطلاعات پزشکی نشر پیدا می کند. نمایش خدمات پزشکی، تور مجازی ، رزرو و تعیین وقت آنلاین خود می توانند از یک طراحی سایت مرکز درمانی کاملی برخوردار باشند.

طراحی سایت کلینیک

طراح سایت کلینیک باید چه مواردی را حرفه ای انجام دهد؟

طراحی سایت کلینیک ها، باید در مورد ظاهر سایت و گرافیک و سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) حرفه ای انجام شده باشد. تا کاربران، بیماران با ورود به سایت درمانگاه با خدمات آن کلینیک و یا درمانگاه مواجه شوند. نحوه درست قرار گیری امکانات اصلی در منو مانند: مشاوره، رزرو آنلاین، معرفی خدمات، سوالات متداول، صفحات  درباره ما و تماس با ما و اسلاید تصاویر جهت جذاب شدن سایت طراحی سایت کلینیک را زنده تر و اصولی تر می نمایایند.

برترین و معتبرترین ژورنالهای پزشکی دنیا برای طراحی سایت کلینیک کدامند؟

 با جستجو در منابع مختلف پیداست که مجله پزشکی نیوانگلند با بیشترین مشترک و بالاترین ضریب تاثیر بهترین ژورنال پزشکی در دنیا است. ژورنال پزشکی نیوانگلند (NEJM)، از جهات مختلف برترین ژورنال و وب‌سایت پزشکی دنیاست. هر هفته، بیش از 600000 نفر از سراسر دنیا ژورنال پزشکی نیوانگلند را می‌خوانند و بیش از همه‌ ژورنال‌های دیگر در منابع پژوهشی علمی به آن استناد می‌شود. این ژورنال در سال 2017، در مقایسه با دیگر ژورنال‌های پزشکی، بالاترین ضریب تأثیر (258/79) را داشته‌است. بیشتر سایت های کلینیک و در مانگاه ها برای تولید محتوایی معتبر و مفید از ژورنال های پزشکی استفاده می کنند که ما در این مقاله برترین آن را معرفی حضورتان کردیم.

چرا کلینیک ها به سایت اختصاصی نیازمندند؟

علم اینترنت پیشرفت کرده است و غالب افراد به جهت یافتن پاسخ های خود، مکان های مورد نظر و غیره به اینترنت مراجعه می کنند. وقتی کلینیکی سایت دارد دیگر چه نیاز است کلی انرژی و وقت هدر رود؟!  ضرورت طراحی وب سایت درمانگاه به این جهت پررنگ شده است که افراد می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات درمانی را برای خود بیابند.
علاوه بر این کاربران فضای مجازی دوست دارند تا نمونه کارها و خدمات درمانگاه ها را در اینترنت ببینند و پس از مقایسه درمانگاه های متفاوت به بهترین آن مراجعه کنند. این مسئله سبب شده است که طراحی سایت درمانگاه به عنوان یک ضرورت مطرح شود.
اگر شما دارای درمانگاه و کلینیک هستید باید به سرعت تصمیم به ایجاد وب سایت درمانگاه بگیرید تا از رقابت با سایر درمانگاه ها جا نمانید. به واسطه طراحی درمانگاه شما می توانید وارد دنیای مجازی شوید و از امکانات بی نظیر این دنیا استفاده کنید.

طراحی سایت کلینیک

نکات مهم طراحی سایت کلینیک چیست؟

نکات مهمی به جهت طراحی سایت درمانگاه وجود دارد که باید به آن ها وارد باشید تا بتوانید کاملا حرفه ای یک سایت اختصاصی طراحی کنید، این نکاتی که در این مقاله به آن اشاره می شود سبب می شود تا سایت درمانگاهی طراحی شده کارایی و عملکرد بیشتری داشته باشد.

  • در ساخت سایت درمانگاه از ساده ترین نوع دسترسی استفاده کنید.
  • رنگ آبی و سفید و یا سبز،قرمز به جهت ایجاد وب سایت درمانگاه پیشنهاد می شود.
  • سایت درمانگاهی بهتر است که بخشی به جهت اطلاع رسانی و ارائه مقالات داشته باشد، ارائه مقالات معتبر پزشکی از بانک اطلاعات علوم پزشکی کشور در سایت اختصاصی کلینیک بسیار اهمیت دارد.
  • سرعت سایت در طراحی سایت درمانگاهی از جمله اولویت ها به شمار می رود.
  • سایت ریسپانسیو باشد.

طراحی سایت کلینیک ریسپانسیو چیست؟

طراحی سایت اختصاصی برای کلینیک ریسپانسیو یا واکنشگرا، یعنی سایت شما در همه‌ی مرورگرها و دستگاه‌های نمایش مانند لپ تاب، موبایل، تبلت و … همخوانی داشته باشد و به درستی و بدون نیاز به زوم کردن دستی، نمایش داده شود.

امروزه متخصصان طراحی وب سایت، طراحی قالب سایت را به صورت ریسپانسیو انجام می‌دهند. هنگامی که طراحی سایت چه با قالب های آماده و چه با قالب های اختصاصی به صورت ریسپانسیو انجام گیرد، باعث می‌شود کاربرانی که از طریق موبایل و تبلت سایت شما را باز کرده اند مدت زمان بیشتری در سایت شما بمانند و سایت را به زودی ترک نکنند. همچنین سایت ریسپانسیو باعث بهبود رتبه سئو سایت در موتورجستجو گوگل خواهد شد.

چرا طراحی سایت کلینیک با ویژگی ریسپانسیو باید توسط تیم حرفه ای طراحی شود؟

 طراحی سایت کلینیک با کاربرد و ویژگی ریسپانسیو بهتر است توسط یک تیم حرفه ای انجام شود چرا که طراحی برخی از المان های مخصوص برای سایت کلینیک مانند اسلایدر ها باید به دقت انجام شود. در واقع شما باید یک اسلایدر حرفه ای داشته باشید که در نسخه های دسکتاپ و موبایل بتواند عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. یکی از ویژگی های دیگری که در راه اندازی سایت ریسپانسیو نباید از یاد برد، آن است که تمامی اندازه ها باید به نسبت صفحه نمایشگر تنظیم شده باشند. در واقع در طراحی سایت ریسپانسیو ما اندازه گیری پیکسلی نخواهیم داشت. همه چیز بسته به اندازه صفحه نمایش تنظیم می شود. همچنین برخی از قسمت های سایت که قابلیت نمایش در ابعاد بسیار کوچک موبایل را ندارد، باید باز طراحی شده و سپس تنها برای این نسخه در دسترس قرار داده شود تا بتوانیم انتظار عملکرد کاملی را داشته باشیم.

خدمات آنلاینی که در طراحی سایت کلینیک وجود دارد چیست؟

پیشرفت خدمات آنلاین در سال های اخیر در تمامی حوزه ها خود را نشان داده است و خدمات پزشکی نیز در این بین شامل خدمات پزشکی متنوع و زیادی در استارت آپ ها بوده است. خدمات آنلاین پزشکی را می توان به دسته های مختلفی تقسیم بندی کرد. دسته های مختلف خدمات متفاوتی را به کاربران ارائه می دهند که همه آنها زیر مجموعه خدمات پزشکی می شود. برخی از وب سایت های جامع نیز ترکیبی از خدمات را به کاربران ارائه می دهند و به صورت کامل نیاز های پزشکی بیماران را برطرف می کنند. سایت های پزشکی بر اساس نوع خدمات را می توان به دسته های زیر تقسیم کرد:

  • سایت های نوبت دهی ویزیت پزشک برای نوبت های حضوری.
  • سایت های خدمات آنلاین پزشکی شامل مشاوره و ویزیت آنلاین.
  • سایت های اطلاع رسانی و اطلاعات معتبر پزشکی.
  • سایت های حوزه دارو و فروش آنلاین دارو با نسخه.

  ارائه خدمات آنلاین در طراحی سایت کلینیک بهترین خدمت به مردم برای صرفه جویی در زمان و انرژی است، تمام کلینیک ها مانند: کلینیک های پوست و مو، کلینیک های دندان پزشکی ،کلینیک های قلب و عروق و…. سایر کلینیک ها از طراحی سایت برای کلینیک خود استفاده می کنند.

طراحی سایت کلینیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *